Ремонт побутової техніки
Київ
Київ
Одеса
Показати категорії >> Згорнути категорії >>

Ремонт з виїздом кур’єра

Для всіх клієнтів компанії “Big City Service” безкоштовно надається послуга  – “Виїзд кур’єра”. Якщо у вас немає можливості або бажання везти техніку в ремонт – ми відправимо за нею нашого кур’єра. Він привезе непрацюючу техніку до нас в сервісний центр, а після ремонту доставить її назад до вас додому або в офіс!

 

Як працює служба доставки:

 • Кур’єр готовий приїхати до вас у зручний час, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 20:00.
 • Кур’єри працюють у всіх районах Києва.
 • Кур’єр доставляє техніку в майстерню на ремонт і після ремонту доставляє назад вам додому або в офіс.
 • Ви не сплачуєте нічого наперед. Оплата здійснюється після отримання відремонтованої техніки.
 • Доставка техніки в сервіс і назад – безкоштовна, в будь-якому випадку, навіть якщо ви прийняли рішення не ремонтувати техніку.
 • Якщо ви вирішили відмовитися від ремонту, кур’єр доставляє техніку назад. Оплачується тільки діагностика (для більшості видів техніки вартість діагностики становить 120 грн). Дивіться докладніше розділ Ціни

Щоб здати техніку на ремонт вам потрібно зробити всього дві дії:

 1. Зателефонувати менеджеру, і оформити заявку на виїзд кур’єра. Для цього потрібно вказати адресу, номер телефону, і марку техніки (наприклад “пилосос Самсунг”), а також несправність техніки (наприклад “пилосос не вмикається”). Наш менеджер узгодить з вами зручний час і дату приїзду кур’єра. 
 2. У призначений час приїжджає кур’єр і вам потрібно просто передати йому техніку для доставки в сервісний центр на діагностику. Кур’єр обов’язково заздалегідь зателефонує вам, і попередить про свій візит (як правило за 30 хвилин до приїзду). Наш кур’єр обов’язково виписує квитанцію з печаткою підприємства.

 

Як виконується ремонт:

 • Майстер проводить огляд і діагностику техніки. Після виявлення поломки вам дзвонить наш сервіс-менеджер, і погоджує вартість ремонту і перелік виконуваних робіт.
 • Після узгодження майстер відразу приступає до усунення поломки. Після завершення ремонту вся техніка проходить обов’язкову перевірку.
 • Коли ваша техніка відремонтована і перевірена, вам дзвонить менеджер відділу доставки і погоджує зручний час і дату доставки. 
 • У призначений час наш кур’єр доставляє вам відремонтовану техніку, після чого ви можете оплатити ремонт (готівкою або на картку ПриватБанку).
 • На кожен відремонтований апарат ми виписуємо гарантійний талон. При виникненні гарантійного випадку кур’єр безкоштовно забере техніку в ремонт, ми безкоштовно усунемо поломку, і кур’єр безкоштовно привезе техніку назад.

Отримати більш детальну інформацію, а також замовити виїзд кур’єра ви завжди можете в нашому інформаційному центрі за номерами вказаними на сайті.

Подивіться на якість нашої роботи на фото

дивитися наші ремонти

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваш коментар відправлений на модерацію

Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.

  Скажите, как бы мы могли к вам обращаться?

  Укажите, пожалуйста, ваш E-mail

  Big City Service - ремонт побутової техніки

  04073, Київ

  Вербова, 19

  Україна