Ремонт побутової техніки
Київ
Київ
Одеса
Показати категорії >> Згорнути категорії >>

Ремонт кухонной техники

Ремонт побутової техніки, Київ


Уявити сучасний будинок без побутової техніки з кожним днем ​​стає менш реально. Спочатку в будинок стали вхожі пилососи, що полегшують прибирання, електрочайники, які істотно прискорили процес приготування гарячих напоїв, дещо пізніше – мікрохвильовки. Зараз же практично у всіх є ряд інших девайсів, без яких взагалі неможливо уявити комфортне життя: блендери, слайсери, кавомашини, праски, мультиварки, Термопоти і багато іншого. Варто тільки про щось подумати сучасній людині, як далекоглядні виробники, негайно, придумують якийсь новий девайс, який обов’язково хочеться роздобути. Нерідко явищем виявляється ремонт мелкогабаритной техніки, адже як би не старалися творці цих приладів і які б якісні комплектуючі не використали, все має властивість зношуватися. Іноді причина поломки криється тільки в часі, іноді – в некоректності експлуатації. Щоб точно визначити, чому саме пристрій вийшов з ладу – потрібно провести діагностику. З огляду на те, що кожна нова модель стає більш потужною і просунутої, техніка вимагає і особливого підходу з боку фахівців. Отже, чим новіше у вас модель, тим нижча ймовірність, що ви самі можете усунути несправність, якщо ви не майстер.

Потрібен ремонт дрібної побутової техніки? Київ та інші міста можуть звертатися в «Big City Service». Ми працюємо з самої різної технікою.

Необачне думка побутує серед багатьох користувачів сучасних девайсів: якщо виявилася дрібна поломка – не обов’язково нести пристрій в ремонт. Насправді обов’язково, адже тут, за принципом снігової кулі: одна маленька обов’язково спричинить за собою поломку більш серйозного масштабу. І ваше завдання – запобігти її, зробити так, щоб через несправність пристрій не досягло «точки неповернення», адже тоді навіть найдосвідченіші експерти не зможуть повернути девайс до життя. З огляду на вартість сучасної техніки, багато хто навіть не думають про те, що можна зламалася викинути, а на її місце купити нову. Куди більш фінансово вигідний ремонт дрібної побутової техніки. Київ обслуговує компанія «Big City Service» і ви можете звернутися до наших фахівців з будь-якими пристроями. Це можуть бути:

 • Кухонні девайси. Часто до нас в руки потрапляють мультиварки, йогуртниці, мікрохвильовки, чайники. Ці предмети побуту використовуються найчастіше, тому, нерідкі випадки, коли з ладу виходять ті чи інші складові тільки тому, що «віджили своє». Їх легко замінити, або ж просто полагодити і все, пристрій знову готове служити вам вірою і правдою далі.
 • Побутові прилади для прибирання. Найчастіший гість – пилосос. Навіть ті, хто не робить прибирання часто, все одно використовують пилосос, як мінімум, один раз на тиждень. І, як показує практика, багато поломки пов’язані з некоректним використанням пристрою, що і призводить до виходу з ладу. Наприклад, несвоєчасна чистка девайса від пилу цілком легко може спричинити за собою згоряння двигуна. Також до нас приносять обігрівачі, які або недостатньо добре виконують свою ключову функцію, або взагалі цього не роблять. В такому випадку теж не поспішайте купувати новий прилад, оскільки ми, напевно, можемо полагодити той, що у вас є.
 • Девайси для краси. Тут будь-які, в більшій мірі, девайси для жінок: плойки, фени, праски і так далі. Такий ремонт дрібної побутової техніки досить популярний, тому як користуються цими пристроями часто, а акуратність в процесі використання не завжди на належному рівні. З огляду на той факт, що обійтися без цих пристроїв практично неможливо, то у багатьох виникає бажання якомога швидше купити нове, але швидкість роботи наших фахівців вас приємно здивує – ми настільки швидко усуваємо різного роду поломки, що ви можете і не помітити відсутність.

Будь-яка дрібна техніка, що є у вашому будинку – піддається ремонту. Так і знайте. Хіба що мова не йде про якісь дуже запущених випадках, коли вже немає можливості повернути до життя пристрій або ж фінансово це менш вигідно, ніж купити новий. У будь-якому випадку, перш ніж приступити безпосередньо до ремонту, наші фахівці проводять ретельну діагностику з метою виявлення поломки і обов’язково радяться з клієнтом щодо подальших дій. Ми порекомендуємо, як вам буде вигідніше. А в разі, якщо ми будемо робити ремонт – обов’язково дамо ряд рад по частині експлуатації, щоб пристрій прослужило вам якомога довше. В результаті, звернувшись до нас, ви зрозумієте, що простіше принести свою техніку до нас і деякий час почекати, коли вона повернеться до вас в робочому вигляді, ніж витрачатися і купувати нову.

Якщо потрібен ремонт дрібної побутової техніки в Києві – «Big City Service» до ваших послуг

За роки своєї активної діяльності в сфері ремонту ми освоїли специфіку ремонту самої різної техніки, в тому числі і найновіших моделей різних пристроїв, які тільки виходять на ринок. Тому, ми чиним абсолютно все: від найпростіших електрочайників до найскладнішого обладнання для Майнінг, що вимагає не тільки специфічних знань, а й інструментів. Зараз в столиці досить багато компаній, які займаються ремонтом, але вам неодмінно варто звернутися до нас. Ось основні причини:

 1. Ми досконально розбираємося в темі. Наші фахівці ніколи не скажуть, що знають все, адже це просто нереально. Втім, ми ніколи не зупиняємося в своєму розвитку і постійно намагаємося вивчати актуальну інформацію. Таким чином, будь-яка техніка, яка потрапляє до нас в руки, має всі шанси повернутися до життя.
 2. Для нас важливий результат. Ми безкоштовно виробляємо діагностику вашого пристрою і обговорюємо варіанти вирішення поставленого перед нами завдання з замовником. Якщо ви шукаєте дійсно якісний ремонт дрібної побутової техніки в Києві – вам точно в «Big City Service». У наших інтересах зробити так, щоб ваш пристрій не просто запрацювало, а продовжило виконувати свої функції ще довго. Тому ми не вирішуємо проблему чисто «на гарантійний період». Ми ґрунтовно підходимо до справи і усуваємо поломку шляхом грамотного ремонту або повної заміни вийшла з ладу деталі.
 3. До речі, про гарантії. В якості своєї роботи ми впевнені на всі 100%, тому як в нашій команді працюють тільки досвідчені фахівці зі стажем. Тому ми точно знаємо, що вироблена нами робота може бути підкріплена гарантією. Аналогічна ситуація і з деталями, які піддаються заміні. У нас є власний склад, де зберігаються запчастини для самих різних пристроїв. Ми віддаємо перевагу оригінальним, вважаючи, що це – запорука якісного ремонту. Тому на всі запчастини ви також отримуєте гарантію.
 4. Лояльна цінова політика. З нами ви зрозумієте, що ремонт кухонної техніки (як і будь-який інший мелкогабаритной) – це в рази вигідніше, ніж покупка нової. Якщо ваш пристрій ще знаходиться на гарантії від виробника – краще, звичайно, звернутися в місце, де ви його купували. Тут вам його або замінять, або відремонтують безкоштовно. Правда, це актуально за умови, що ви самі не намагалися полагодити вийшло з ладу пристрій. Якщо ж гарантійний термін пройшов – можете сміливо звертатися до нас і ви будете приємно здивовані вартістю наданих нами послуг.
 5. Працюємо не тільки в масштабах Києва. При гострій необхідності наші фахівці можуть приїхати до вас додому. Але, як показує практика, в більшості випадків нам доводиться забирати пристрій в майстерню, щоб більш ретельно провести діагностику і подальший ремонт. Тому краще не витрачати час на безглузді поїздки і привезти до нас свій девайс. Якщо ж ви живете не в столиці – засмучуватися не варто. З будь-якого міста ви можете відправити нам свою техніку, попередньо погодивши це з нашим менеджером. Ми полагодимо прилад і відправимо вам його назад, але вже, швидше за все, в виправленому вигляді.
 6. З нами абсолютно просто. Та сама простота співпраці проявляється у всьому і починається з моменту, як ви вирішите зв’язатися з нашим менеджером. Інтуїтивно зрозумілий сайт дозволяє вам швидко розібратися з тим, куди дзвонити, або ж ви можете заповнити форму зворотного зв’язку, щоб ми самі з вами зв’язалися. Ви також можете відстежувати статус ремонту свого пристрою, якщо воно вже у нас в роботі. Для цього достатньо ввести свій номер телефону, щоб система видала вам результат і показала етап, на якому зараз ремонт.

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваш коментар відправлений на модерацію

Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.

  Скажите, как бы мы могли к вам обращаться?

  Укажите, пожалуйста, ваш E-mail

  Big City Service - ремонт побутової техніки

  04073, Київ

  Вербова, 19

  Україна