Ремонт побутової техніки
Київ
Київ
Одеса
Показати категорії >> Згорнути категорії >>

Відправлення техніки на ремонт

Сервісний центр «Big City Service» займається так само і віддаленим ремонтом побутової техніки.  Якщо Ви проживаєте не в Києві чи нема можливості витрачати час на те, щоб самому привезти техніку в наш центр – можете скористатися доставкою транспортної компанії «Нова пошта».  Ця послуга дозволяє заощадити ваш час. А наші майстри проведуть професійний ремонт техніки, доставленої практично з будь-якої точки України.

 

Що потрібно, для відправки техніки на ремонт «Нової поштою»?

 1. Зв’язатись з менеджерами компанії

Для уточнення всіх деталей, опису проблеми з вашим пристроєм, необхідно зателефонувати в наш колл-центр або залишити заявку на сайті. Це допоможе попередньо оцінити складність проблем, оптимальні шляхи їх вирішення та домовитися про попередню вартість.

 1. Заповнити заявку на ремонт

Перед відправкою необхідно заповнити заявку на ремонт. Для цього необхідно завантажити шаблон заявки, роздрукувати та заповнити всі необхідні поля.

 1. Відправити техніку

Подбайте про упаковку вашого пристрою. Помістіть його в оригінальну, або іншу коробку таким чином, щоб на ньому не виникли додаткові пошкодження при транспортуванні. Також в упаковку помістіть заповнену заявку. Обов’язково зберігайте номер Товарно-Транспортної накладної (ТТН).

 1. Повідомити номер ТТН

Після відправки необхідно найближчим часом передзвонити нам і повідомити номер ТТН.

 

Відразу після отримання посилки ми проведемо діагностику вашої техніки. Це займе 1-2 дні. Після цього фахівці зв’яжуться з вами і запропонують оптимальні шляхи вирішення вашої проблеми. Ремонт буде виконано після вашого погодження та уточнення вартості ремонту і заміни деталей.

Важливо:

 • Доставка в обидві сторони здійснюється за рахунок клієнта.
 • Відремонтовану техніку ми відправляємо накладним платежем.
 • При отриманні зворотньої посилки, відремонтованийпристрій необхідно відразу перевірити на наявність видимих пошкоджень, які могли виникнути при транспортуванні.
Подивіться на якість нашої роботи на фото

дивитися наші ремонти

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваш коментар відправлений на модерацію

Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.

  Скажите, как бы мы могли к вам обращаться?

  Укажите, пожалуйста, ваш E-mail

  Big City Service - ремонт побутової техніки

  04073, Київ

  Вербова, 19

  Україна