Ремонт побутової техніки
Київ
Київ
Одеса
Показати категорії >> Згорнути категорії >>

Про нас

Компанія «Big City Service» надає високоякісні послуги з ремонту електроніки, побутової техніки та персонального електротранспорту. Ми ремонтуємо побутові та промислові пилососи, акумуляторні пилососи і роботи-пилососи. Приймаємо в ремонт мікрохвильові печі, м’ясорубки, кухонні комбайни, мультиварки і хлібопічки. Виконуємо ремонт гіробордов і гіроскутеров всіх марок і моделей. 

«Big City Service» пропонує своїм клієнтам найкраще, тому що у нас:

Найбільший склад запчастин для побутової техніки в Україні. У нас завжди є в наявності запчастини для більшості моделей побутової техніки, електроніки та персонального електротранспорту. Вже багато років ми працюємо з найбільшими постачальниками запчастин. Тому, якщо для ремонту необхідна якась рідкісна деталь, ми її можемо замовити у виробника. 

Мінімальна вартість діагностики. Ми поважаємо Ваше право відмовитися від ремонту, якщо Вам не підійшла вартість ремонту, або з якоїсь іншої причини. Якщо після діагностики Ви прийняли рішення не ремонтувати техніку, наш кур’єр доставить її назад без ремонту. При цьому, оплачується тільки діагностика (120грн, для більшості видів техніки). Детальніше в розділі Ціни.

Безкоштовний виїзд кур’єра для доставки техніки в ремонт. Ми цінуємо Ваш час. Тому, для всіх наших клієнтів, безкоштовно надається послуга виїзду кур’єра. Наша служба доставки працює у всіх районах Києва. Наш кур’єр привезе несправну техніку в Сервісний Центр на ремонт, і після ремонту доставить назад.

Мінімальні терміни виконання ремонту. Ми добре розуміємо ритм життя сучасного жителя великого міста. Ми усвідомлюємо наскільки важливо максимально швидко відремонтувати зламану техніку, і повернути назад в справному стані. Тому ми максимально скоротили терміни виконання ремонту, без втрати якості. Середня тривалість ремонту становить 1-2 дня.

Офіційна Гарантія на всі види ремонтних робіт. Ми хочемо щоб Ви були впевнені в якості наших послуг. Тому завжди даємо гарантію на виконані роботи та встановлені запчастини. На кожен ремонт виписується гарантійний талон з печаткою. У разі повторної поломки, протягом терміну гарантії, ми безкоштовно забираємо техніку в Сервісний Центр, усуваємо поломку і привозимо назад.

Доставка техніки на ремонт з будь-якої точки України. Якщо Ви проживаєте в населеному пункті, де немає спеціалізованого сервісного центру. Якщо Ви не хочете довіряти ремонт техніки місцевим майстрам. Якщо до найближчого сервісного центру їхати далеко або незручно. Ви завжди можете відправити техніку на ремонт в «Big City Service» з будь-якого відділення Нової Пошти, по всій території України.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.

Подивіться на якість нашої роботи на фото

дивитися наші ремонти

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваш коментар відправлений на модерацію

Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.

  Скажите, как бы мы могли к вам обращаться?

  Укажите, пожалуйста, ваш E-mail

  Big City Service - ремонт побутової техніки

  04073, Київ

  Вербова, 19

  Україна