Ремонт побутової техніки
Київ
Київ
Одеса
Показати категорії >> Згорнути категорії >>

Корисні поради

поради по ремонту, обслуговування та експлуатації побутової техніки

Фахівці всеукраїнської мережі сервісних центрів «Big City Service» постійно публікують ряд корисних статей з різних тематик, пов’язаних з роботою, експлуатацією та ремонтом побутової техніки. Ми намагаємося надавати інформацію в доступному і цікавому форматі, а так само, щоб вона була корисною та актуальною. Той, хто багато знає про ті чи інші особливості побутової техніки, може більш ефективно її експлуатувати і розуміти, коли виникає несправність.

 

Що повинен знати кожен

У вас багато питань щодо правильного ремонту та утримання побутової техніки? Для початку вам потрібно знати відповіді на наступні питання:

 • Хочете дізнатися, як заощадити на кондиціонуванні і опаленні квартири, будинку або офісу?
 • Думаєте як розпізнати причини несправностей різних видів побутової техніки?
 • Шукайте дійсно чесну інформацію про технічні характеристики різних видів побутових приладів? Або можливо намагаєтеся знайти оригінальне посібник з експлуатації приладу?

Сучасне житло досить складно собі уявити без побутової техніки. Сьогодні практично в будь-якій квартирі і навіть офісі присутня безліч корисних і функціональних помічників, покликаних спростити побут і зробити повсякденне життя більш комфортним і менш завантаженою рутинними заняттями.

Дійсно якісний ремонт вашої техніки зможе зробити тільки професіонал! А ось самостійний домашній ремонт може навіть спричинити за собою інші поломки.

Наша фірма здійснює професійне технічне обслуговування і якісний ремонт побутової техніки на вигідних умовах. Фахівці компанії успішно лагодять великогабаритні агрегати і виконують ремонт дрібної побутової техніки в Києві.

3 головних правила при самостійному ремонті:

 • Перед тим як ремонтувати техніку, вимкніть її з електромережі
 • Ніколи не проводьте ремонт у вологих приміщеннях
 • Якщо у вас є діти або домашні тварини – не підпускайте їх близько до розібраної техніки. Це небезпечно для їхнього здоров’я!

На жаль, будь-яка, навіть найміцніша та надійна, техніка зношується. Рано чи пізно настає момент, коли необхідний ремонт хлібопічки, так як вона перестає пекти, або ремонт холодильника, тому що він відмовився охолоджувати продукти, а електроплити не хочуть готувати. З огляду на те, що ці пристрої аж ніяк не можна назвати дешевими, їх поломка може здаватися катастрофою.

Однак не варто панікувати і починати шукати гроші на покупку нового домашнього обладнання, адже можна недорого здійснити ремонт техніки, до якої ви вже звикли. Для цього оформите онлайн-заявку на нашому сайті – і майстер по ремонту побутової техніки приїде за вказаною адресою. Це означає, що вам не доведеться гаяти час, щоб організувати перевезення габаритного обладнання, і оплачувати його транспортування.

Ідея

Якщо виконати ремонт прасок, ремонт блендерів, ремонт кавоварок і кавових машин то вони зможуть послужити вам ще дуже довго, особливо, якщо їх лагодженням займеться сервісний центр по ремонту побутової техніки в Києві «Big City Service».

Працюючи на ринку з 2014 р, наша фірма зібрала команду грамотних і досвідчених фахівців, здатних виконати навіть найскладніший ремонт і технічне обслуговування побутової техніки. У нашому розпорядженні є величезний арсенал деталей і комплектуючих кращих сучасних виробників, а майстри фірми мають всі інструменти, необхідні для ремонту.

Оформіть онлайн-заявку на нашому сайті і майстер по ремонту побутової техніки приїде за вказаною адресою. Це означає, що вам не доведеться гаяти час, щоб організувати перевезення габаритного обладнання, і оплачувати його вантаження і транспортування.

Подивіться на якість нашої роботи на фото

дивитися наші ремонти

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваш коментар відправлений на модерацію

Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.

  Скажите, как бы мы могли к вам обращаться?

  Укажите, пожалуйста, ваш E-mail

  Big City Service - ремонт побутової техніки

  04073, Київ

  Вербова, 19

  Україна